Каталог / Вологоміри Tanel / Вологоміри для паперу

 

   
 Вологомір для паперу WIP- 20 A
  

 Вологомір типу WIP-20A - електронний прилад для обчислення рівня вологості паперу. Сфера застосування: поліграфія, паперова промисловість, виробництво упаковки. Як результат маємо середню вологість шару паперу товщиною 50 мм. Принцип роботи вологоміра грунтується на вимірюванні діелектричної постійної паперу.

Прилад дуже простий у використанні. Для того щоб зробити виміри, потрібно просто натиснути електродом на шар паперу, вимірювання відбувається миттєво і результат виводиться на дисплей. Перед кожною серією вимірювань потрібне "перезавантаження" пристрою.

Діапазон вимірювань   2% -12% вологості
Глибина проникнення  близько 50 мм
Градація  0,1%
Тип індикатора  ЖК-дисплей
Точність  + / - 0,6%
Час автономної роботи  близько 5 000 вимірювань
Індикатор низького заряду батареї   так
Розміри  165x80x33 мм
   

  Вологомір для макулатури WM-3

  Вологомір WM-3 призначений для швидкого встановлення рівня вологості макулатури. В основі функціонування приладу лежить вимірювання електричного опору тестованого матеріалу. Ця характерна особливість стала відомою внаслідок проведених експериментів, актуальна в стандартних умовах середовища і для середнього складу макулатури.

Для вимірювання електрод вологоміра повинен бути вставлений в тестований зразок. Кінцевий результат - середнє значення декількох вимірювань.

Діапазон вимірювань  6% - 30% вологості
Тип індикатора  ЖК-дисплей
Градація  0,1%
Довжина електрода  85 мм
Живлення  1* 9В (акумулятор 6F22)
Розмір  інструмента  165x80x33 мм