Каталог / Вологоміри Tanel / Вологоміри для будівельних матеріалів

 

   Вологомір для бетону WIP-21B 
  
    Вологомір WIP-21B являє собою електронний прилад для вимірювання вологості бетону. Він використовується для визначення рівня вологості бетонної основи перед вкладанням оздоблювальних матеріалів, плитки з ПВХ, епоксидних підлог, фарбуванням масляними фарбами і т.д. Це також корисно для підтримування бетону в потрібному стані. Робота приладу заснована на вимірюванні діелектричної проникності досліджуваного субстрату. Електромагнітні хвилі проникають в матеріал на глибину близько 50 мм.

Прилад дуже простий у використанні. Для того щоб провести обчислення, потрібно просто притиснути до зразка електроди. Результат одержуємо відразу ж.

 

Діапазон вимірювань  1% - 8% абс. вологості
Глибина проникнення  близько 50 мм
Точність  + / - 0,7%
Тип індикатора  ЖК-дисплей
Градація  0,1%
Живлення  1 * 9V (6F22 батареї 1)
Час автономної роботи  близько 5 000 вимірювань
Індикатор низького заряду батареї  так
Розміри  75x38x15 мм
   

  Карбідний вологомір WK-1

   Карбідний вологомір WK-1 використовується для вимірювання вологості твердих речовин, зокрема, будівельних матеріалів (цемент, пісок, бетон та ін.) Він також може виконувати роль гігрометра рідин (наприклад, нафти).

Експлуатація приладу полягає у вимірюванні тиску ацетилену. Ацетилен утворюється в результаті хімічної реакції води, що міститься в матеріалі, з карбідом. Реакція протікає по формулі:

CaC 2 + 2 H2O -> C2H2 + Ca (OH) 2

Перевага цього вологоміра в тому, що його можна використовувати тоді, коли електродні методи неприйнятні (щільне армування, вміст солей).

Діапазон вимірювань  0% - 10%  вологості
Приклад ваги зразка  10 г
Градація  0,2 %
Ємність камери  приблизно 0,6 дм3
Максимальний тиск  в 1 бар
Розмір  38 х 28 х 11 см
Вага  3,3  кг