Умови Trade-in

Якщо ваше обладнання зносилося або ж вам необхідно поновити верстатний парк (напр., модернізація, виробнича необхідність у більш продуктивних верстатах чи у верстатах з додатковими функціями) пропонуємо придбати нове обладнання у нашій компанії за програмою Trade-in (зворотній викуп).

Система Trade-in – найбільш зручний та вигідний спосіб придбання обладнання. Полягає в обміні старих верстатів на нові з доплатою. Купуючи у нас нові верстати за системою Trade-in ви частково оплачуєте своїм б/к обладнанням, а решту - грошима.

Основними перевагами Trade-in є економія коштів за рахунок використання свого б/к обладнання як засобу оплати; економія часу і витрат на пошуки покупця б/к верстатів, узгодження умов, оформлення угод куплі-продажу і т.д.

Увага! Програмі Trade-in підлягає лише обладнання Wood Mizer.

 

Як здійснюється Trade-in?

1. Надайте детальну інформацію про своє б/к обладнання та ваші контактні дані, заповнивши нижче приведену форму (заявку).

2. Після отримання заявки, наші механіки вам зателефонують і домовляться про:

  • дату і час виїзду на огляд обладнання;
  • вартість експертної оцінки обладнання.

3. Безпосередня діагностика та оцінка обладнання.

4. Клієнту надається комерційна пропозиція на купівлю нового обладнання за ціною, зменшеною на суму вартості б/к обладнання.

Клієнт отримує нове обладнання з гарантією та за зменшеною ціною. А б/к обладнання клієнта при необхідності ремонтується, відновлюється і виставляється на продаж нашою компанією.